Wszystkie ogłoszenia
Ogłoszenia parafialne

Ogłoszenia na 6 Niedzielę Wielkanocy

1
Dziś nabożeństwo majowe o godzinie 17:30 i wieczorna Msza Święta. Zapraszamy do udziału w majówkach osoby dorosłe jak i dzieci, młodzież. Powinno nas być znacznie więcej.
2
Dziś I Komunia Święta w naszej parafii o godzinie 10:00 i o godzinie 13:00.

W tym miejsce pragniemy podziękować wszystkim którzy przygotowali pracowali nad tym, aby dzisiejsze uroczystość wypadła okazale:

W pierwszym rzędzie pragniemy podziękować Bogu za łaskę pogody, wyrażamy wdzięczność.

Księdzu Przemysławowi, który uczy dzieci przez cały rok katechetyczny w Szkole Podstawowej nr 1 i przygotował dzieci z klas III do pełnego uczestnictwa w Eucharystii. Za włożony wkład pracy, za zaangażowanie, za wszystko co uczynił składamy Bóg zapłać.

Dziękujemy również księdzu Kamilowi, który przygotował dzieci ze Szkoły Prywatnej.

Staropolskie słowa Bóg zapłać kierujemy w stronę rodziców za dar ołtarza. Zostały odnowione 2 kielichy i dwie pateny, po prostu pozłocone. Koszt 3500 zł. Za pomoc w sprzątaniu kościoła, za dekoracją kwiatami naszej świątyni. Dziękujemy Panu organiście, scholi, która uświetniła uroczystość, Panu kościelnemu i siostrze Ani.

Dziękujemy rodzicom za słowa skierowane do mnie, za kwiaty i okazaną pomoc.

3
Jest w tradycji, że dzieci po I Komunii Świętej, będą przeżywały Biały Tydzień. Zapraszamy na nabożeństwa majowe i wieczorną mszę świętą o godzinie 18:00. Każdego dnia dzieci będą przyjmowały Komunię Świętą w zapowiadanej wcześniej intencji. Starajmy się, aby ten Biały Tydzień był kontynuacją dzisiejszej uroczystości.
4
Jutro po wieczornej Mszy Świętej Dzieło Biblijne Jana Pawła II.

W środę przypada 109 rocznica objawień Maryi w Fatimie. O godzinie 17:30 rozpocznie się nabożeństwo fatimskie, pierwsze w tym roku. Zapraszamy do udziału w tym nabożeństwie.

5
Pragniemy podziękować firmie Stopa-Borowiec za wymycie schodów głównych przy kościele jak również pozostałych wokół kościoła.
6
Pragniemy wyrazić wdzięczność za ofiary złożone na tacę z racji drugiej niedzieli miesiąca na potrzeby kościoła i parafii słowem Bóg zapłać. Dziękujemy również tym którzy złożyli ofiary indywidualne.
7
Jak każdego roku organizowana jest pielgrzymka na Jasną Górę w dniu 6 września. Zarówno dla rodziny różańcowej jak i wszystkich, którzy zechcą dołączyć. Można się zapisać w zakrystii lub w kancelarii.
8
Za tydzień będziemy obchodzić Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
Msze Św. Telefon Mapa